top of page

Canvi de rector

Ja s'ha fet públic el canvi de rector de la nostra parròquia.El diumenge dia 4 d'octubre tindrà lloc la cerimònia d'entrada del nou responsable de la parròquia de la Mare de Déu de Betlem, Mn. Adilson Tolentino, i el comiat de l'actual rector, Mn. Joan Costa. Ajuntarem les misses de 12 i 13, i tindrà lloc a les 12:30h, amb una missa bilingüe, perquè hi poguem participar tota la comunitat parroquial.

I amb alegria hem rebut la notícia del nou Administrador parroquial, Mn. Adilson Tolentino.

I amb alegria hem rebut la notícia del nou Administrador parroquial que el Sr. Cardenal ha destinat a la nostra Parròquia de la Mare de Déu de Betlem, Mn. Adilson Tolentino.


Li donem la benvinguda tot pregant pel seu ministeri sacerdotal entre nosaltres. I donem gràcies a Déu que ens concedeix de rebre aquest nou pastor en el nom del Senyor.

Comments


bottom of page